Bu Blogda Neler Var?

Merhaba arkadaşlar! Başlıktan da anlayacağınız gibi ‘Bu Blogda Neler Var?’ gelin konuşalım bu blogda neler varmış…

Ben ‘Hakkımda‘ kısmında da bahsettiğim gibi gezmeyi tozmayı çok seven dehşet şekilde araştırmalar yaparım. Otostopla gezme işini falan aşırı derecede seven birisiyim. Elektrik – Elektronik mühendisliği öğrencisi olmamdan dolayı aynı zamanda bu alanda da çılgın araştırmalar, seminerler ve fuarları takip bu konular hakkında edindiğim bütün bilgi ve tecrübelerimi burada, bu yeni ve çılgın blogda anlatacağım. Şimdi alt tarafta şimdilik daha yeni olduğu için aklımda olan bütün yazmayı düşündüğüm şeyleri yazacağım

  • Gezdiğim yerleri, görmüş olduğum detayları ve o yöreye ait olan şeyler ile birlikte detaylı bir şekilde yazacağım.
  • Otostopla gezdiğim için otostopta yaşadığım bütün maceraları iyi kötü(kötü olmadı daha olmaz umarım) bütün detayları ile öncelik yazı olarak sonra ise videoyla sizin ile paylaşacağım.
  • Çok fazla film izleyen birisiyim. Dil gelişimi açısından bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu blogda ayrıca izlediğim güzel olan filmlerden önerilerimi paylaşıp sizin da fikir sahibi olmanızı sağlayacağım.
  • Elektrik – Elektronik mühendisliği öğrencisi olduğum için kendini çok geliştirmeye çalışan birisiyim. Gerek programlama dili olsun gerek yeni bir dil(lisan) olsun her konuda öğrenmeye çalışıyorum. Bu konuda edindiğim tecrübelerimi ve tavsiyelerimi anlatacağım.
  • Elektrik – Elektronik öğrencisi olmam sebebi ile aşırı derecede fuar takip eden  birisiyim. Hatta hiç kaçırmamaya çalışıyorum(En azından yurt içindeki fuarlar). Bu zamana kadar gitmiş olduğum bütün fuarları(Elektrik – Elektronik ile ilgili olsun olmasın) detaylı bir şekilde video ve fotoğrafları ile detaylı şekilde paylaşacağım.
  • Çılgın projelerim oldu, oluyor ve olacak. Bunların hepsini kaynak belirterek ve detay vererek ayırmadan, saklamadan ve gizlemeden paylaşacağım. Bilginin paylaşıldıkça çoğalacağına inanıyorum. Bilgi önemlidir.
  • Hoşuma giden ve izlemekten zevk aldığım insana bir şey katacak olan film ve dizileri paylaşıp hepsini kendi düşüncelerim ile yorumlayacağım.
  • Güzel ve eğitici gördüğüm videoları burada direkt sahipleri ile paylaşıp hakkımda olan yorumları ve düşünceleri belirteceğim.
  • Belki kendim de videolar çekip, bu videoları da bu blogda paylaşacağım.
  • Evet şimdilik yazmayı düşündüğüm konuların hepsi bunlar. Bir değişiklik olursa burada belirteceğim. Bloğum her zaman güncel olacak. İyi okumalar diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir