Nasıl Yani #EVDEOKU?

Selamun Aleykümm. Ben geldim. Hemen hiç oyalanmadan bir sürü yazı yazacağım çok işim var daha. Ondan burayı kısa kesiyorum. Yeni kategorim olan #EVDEKAL’ın alt kategorisi olan #EVDEOKU’dan buralara kadar geldiğiniz için hepinize bolca teşekkürlerimi sunarak sizi oyalamadan ve kızdırmadan kısa bir şekilde burada neler olacağından bahsedeceğim..

Bildiğiniz üzere ülkemizde vaka sayıları artarak devam ediyor. Doğal olarak biz de evde kalmaya devam ediyoruz. Karantinada Ne Yapacağız adlı yazımın dördüncü maddesinde bahsettiğim gibi ilk etapta beş adet kitap sipariş etmiştim. Bu kitapları okuyup bitirip özet ve yorumlarını hatta nelerden bahsettiğini de buraya not edip sonra yeni kitaplar alacağım.

Burayı açmamdaki asıl amaç evde durduğumuz süre boyunca benim okuduğum ve daha sonra eğer arkadaşlarım kabul ederse onların okuduğu kitapları burada özet yorum ve nelerden bahsettiği hakkında çok uzun olmayan yazılar şeklinde paylaşıp bu kitaplar içerik üretmeye karar verdim.

  Burayı okuyup nelerden bahsedeceğimizi öğrendiğimize göre hemen #EVDEOKU kervanına katılıp kitap okuyalım ve bunları da kendimizce yorumlayalımm…

#EVDEOKU


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir